KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656684
nr 1365 6684
Helmi Sjöstrand
(1864-1957), Finland
Oljemålning, Kyrka, Signerad. Olja på duk, 52x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:29:39
Helmi Sjöstrand
Läs mer om Helmi Sjöstrand